HİZMETLERİMİZ

İnce İnşaat, Kaba İnşaat, İzolasyon, Çatı Sistemleri, Boyama,

Mantolama, Dekorasyon, Onarım Güçlendirme

Dicle Yapı

Hizmetlerimiz

Henüz iç sıvası tamamlanmamış, aydınlanmaları bitirilmemiş, boyası yapılmamış inşaatını ve geçerlilik işlerini ekibimiz ile birlikte yürütmekteyiz.

Çatı işleriniz Braas kalitesi altında usta işçiliğimiz ile hassas ve titizlikle yapılmaktadır. Sektöründe önce isimlerinden biri olan Dicle Yapı sizlere en iyi hizmeti sunmak için var.

Kaliteli malzemelerin ustalıkla buluştuğu yer olan Dicle Yapı, bünyesinde ABS gibi bir devin ürünlerini bulundurmakta. ABS alçı malzemelerinin kullanıldığı yerlerde hataya yer yok.

Bina ve yapıların İç ve Dış cephe Mantolama sistemleri sayesinde , rutubet , nem ve çeşitli problemleri ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Kaliteli malzemeler ve usta işçiliğimiz ile , yapılarınızı koruyarak bu işlemi yapıyoruz.

Dicle Yapı, tüm dekorasyon ve tadilat işlerinizde profesyonel hizmet vermektedir. Deneyimli ve uzman çalışma ekibimiz, talep ve beklentilerinize en uygun çözümleri üreterek konforlu ve rahat yaşam alanlarını hizmetinize sunmaktadır.

Bir yapıda kaba yapıdan sonra gelen ve sıva, boya, badana, yalıtım, temiz ve pis su tesisatı vb. işleri kapsayan ve kaba yapıyı örten uygulamalar ile teslim edilen inşaat yapısıdır.

Kaliteli Jotun Boyalarımız sayesinde en kısa süre içerisinde iç ve dış cephe boyama işleriniz , temiz ve özenle yapılır. Dicle yapı sizin için var.

Sürme izolasyon ile Teras, banyo, temel vs. Islak hacimlerde kesin çözüm sunmaktayız. Sürme izolasyon, perde izolasyonu, mebran izolasyonu hizmetlerimiz vardır.

İzolasyon

Uygulama

Sürme izolasyon, perde izolasyonu, mebran izolasyonu hizmetlerimiz vardır. Çimento, Bitüm, Akrilik,Poliüretan esaslı malzemeler ile izolasyon uygulamaları yapıyoruz. Perde izolasyon uygulaması ile binaların yapımında zeminden gelen suların betonu ve beton içinde bulunan demirlerin dış etkenlerle ilişkisinin kesilmesini sağlıyoruz.

İç

Dekorasyon

Alçı, boya, mutfak yenileme, banyo yenileme gibi hizmetlerle A’dan Z’ye iç dekorasyon hizmeti sunuyoruz. İç mimarlık ve dekorasyon alanı sürekli yeniliklere açıktır ve yeni tasarım trendleri ortaya çıkmaktadır. Bu yenilikleri yakından takip ederek ve kendi yorumlarımızı da katarak özgün ve yaratıcı tasarımlar hazırlamaktayız. Dicle Yapı; iç mimarlık, peyzaj alanlarında dünya standartlarını yakalamıştır.

Dış

Cephe İşleri

Bina ve yapıların iç ve dış cephe mantolama sistemleri sayesinde; rutubet , nem ve çeşitli problemleri ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Kaliteli malzemeler ve usta işçiliğimiz ile , yapılarınızı koruyarak bu işlemi yapıyoruz. Kaliteli Jotun Boyalarımız sayesinde en kısa süre içerisinde iç ve dış cephe boyama işleriniz , temiz ve özenle yapılır. Dicle yapı sizin için var.

Onarım

Güçlendirme

Yapı kondüsyon etütleri yapılması, betonarme yapı tekniği ile yapı güçlendirmesi, çelik elemanlar ile yapı güçlendirmesi, kompozit sistem ve malzemeler ile yapı güçlendirmesi, karbon Lifli ( CFRP ) sistem ve malzemeler ile yapı güçlendirmesi, cam lifli sistem ve malzemeler ile yapı güçlendirmesi metotları kullanarak yapının güçlendirilmesi sonuçlanana kadar olan hizmetleri kapsar.

REFERANSLARIMIZ

ÇIRAĞAN SARAYI
point hotel
Elite Hotel
Esma sultan kasrı
Marmara Hotel
Elite World
Hidiv Kasrı
Metin oktay tesisi
Kasımpaşa stadı

KALİTE VE İNOVASYON

DİCLE YAPI

1993’den Bugüne Sizin İçin Üretiyoruz.