BAYİLİKLERİMİZ

KALİTELİ HİZMETTE İŞ ORTAKLARIMIZ

Hakkında:
Jotun Grup, dünya çapında kendi içerisinde 7 bölgeye ayrılarak Dekoratif Boyalar ve Performans Boyaları (Deniz, Endüstri, Toz Boyalar) alanında faaliyet göstermektedir. 19 ülkede 36 fabrika, 45 ülkede 74 şirket ile 90’dan fazla ülkede temsil edilmektedir. Jotun, çalışanlarını, müşterişelerini, tedarikçilerini, hissedarlarını ve çevreyi korur.

Faliyet Alanlarımız:
-Jotun Toz Boyalar
-Beyaz eşya
-Mobilya
-Bina bileşenleri
-Boru hatları ve diğer genel sektörlerde faaliyet gösteren firmalara hizmet verir.

Yapıları Korur:
Jotun ürünleri likit (solvent veya su bazlı) ve toz halde, belli özellikler ile donatılmış şekilde ve son kullanıcıya katma değer sağlamak üzere tasarlanırlar.

Boyalı yüzeye çok iyi bir görünüm (dekoratif özellikler) kazandırmanın yanı sıra, ürünlerin asıl fonksiyonu yüzeyi birçok dış etkenden korumaktır. Jotun ürünleri, hangi dış etkenlere karşı koruma sağladıklarına bakılarak gruplandırılabilirler:

 

Ürün Performansı:
Ürün testleri kürlenmiş ve boyanmış panellerin farklı şartlara maruz bırakılmasıyla çeşitli şekillerde yapılır.

Boyanın koruyucu özelliklerini hem doğal, hem de hızlandırılmış testlerle değerlendiririz.

Hızlandırılmış korozyon testleri boyalı panelleri deniz tuzu gibi ileri derecede etkili ortamlarda gerçekleşir ve böylece paslanma direncinin limitleri ölçülür. Doğal ve hızlandırılmış iklimlendirme testleri dış mekanda boya filminin bütünlüğünü ve parlaklık dayanıklılığını ölçer.

Hakkında:
Braas Çatı Sistemleri, Braas Monier Grubun, Türkiye’de çatı sistemleri üretimi ve satışı konusunda faaliyet gösteren şirketi Monier Yapı Çözümleri San. ve Tic. A.Ş’ nin ticari markasıdır. Braas Monier Grubun Türkiye’deki ilk yatırımı olan Braas Çatı Sistemleri Gebze tesisi 36.000 m² alan üzerine kurulmuştur. 1.500.000 m² / yıl kapasiteli tesis, tam otomatik bilgisayar sistemleri ile donatılmıştır ve dünyanın en teknolojik kiremit fabrikaları arasında gösterilmektedir. Yüksek standartlarla üretim yapılan tesislerde, ürünler tamamen otomatik olarak üretilmekte, paketlenmekte ve stok alanına alınmaktadır.

Hizmetler:
Braas Çatı Sistemleri, uzun ömürlü, yüksek performanslı ve bilimsel temelli çatılar için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri kapsayan geniş bir ürün gamı ile çatıları “çözülmesi gereken bir sistem” olarak ele almaktadır.

Bugün itibarı ile özellikle eğimli çatılara yönelik olarak tasarlanmış, birbiriyle %100 uyumlu onlarca farklı detay çözümü ile çatıların bir bütün olarak projelendirilmesini sağlayan Braas, böylece çatıları etkin bir “sisteme” dönüştürerek uzun ömürlü, sağlıklı, enerji verimliliği yüksek, konforlu çatılar sunmaktadır.

Ürünlerini Monier Kalite Politikası esasları dahilinde tasarlayan ve birçok zorlu teste tabi tutan Braas, tüketicilerine sunduğu yeni nesil ürün ve çözümlerin yanı sıra çatı ile ilgili birçok farklı hizmeti de bir arada vermektedir.

Ürünler Ve Hizmetler:
Çatı sektöründe dünya lideri olarak faaliyet gösteren Braas Çatı Sistemleri, çatı kaplama malzemesi olarak yeni nesil Braas Kiremit’i öneriyor. Braas kiremit; kendine özgü sistemik kiremitleri ile birlikte çatılarda maksimum fiziki ve estetik performans sağlıyor. Yeni nesil üretim teknikleri ile üretilen Braas Kiremit ile çatılar, çok uzaktan dahi fark edilebiliyor. 30 yıl suya ve dona karşı garantisi ile birlikte sunulan Braas Kiremit, yeni bir çatı yaptırırken ya da yenilerken ideal bir tercih olarak öne çıkıyor.

Braas Çatı Sistemleri, bir kiremidi gerçek anlamda bir çatı sistemine dönüştüren yenilikçi çözümleri ile sağlıklı, uzun ömürlü, fonksiyonel ve estetik çatılar sunuyor. Kiremit altı su yalıtımından ısı yalıtımına, güneş enerjisinden yağmur derelerine kadar 14 farklı ürün grubu altında en üst kalitede üretilmiş onlarca detay çözümü ile çatılar keyifli bir yaşam alanına dönüşüyor.

Hakkında:
1985 yılında taahhüt faaliyetleriyle İstanbul Beşiktaş’taki bir dükkanda ticaret hayatına başlayan ODE, 1988 yılında Türkiye’nin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan birine yönelerek yalıtım sektöründe ilerleme kararı aldı.

1990 yılında yurtdışından yalıtım malzemeleri ithal ederek Türkiye’de satışını yapan ODE, bu alanda 10 yıla yaklaşan deneyimini 1996 yılında üretimle birleştirdi. Uluslararası kalitedeki ürünleri pazara sunarak yalıtım sektörüne adım atan ODE, üretici kimliğiyle yaptığı tüm yatırımları hayata geçirirken Türkiye’de yapılacak üretimin de en iyisi olması gerektiği inancını her zaman korudu.

Isı Yalıtımı Nedir?
Yapılarda ve tesisatlarda ısı kayıp ve kazançlarının sınırlandırılması için yapılan isleme “ısı yalıtımı” denir. Teknik olarak, ısı yalıtımı, farklı sıcaklıktaki iki ortam arasında ısı geçisini azaltmak için uygulanır

Isı Yalıtımının Avantajları:
-Isı Yalıtımı Enerji Tüketimini Azaltır
-Isı Yalıtımı Çevrenin Korunmasına Katkı Sağlar
-Isı Yalıtımı Isıl Konfor Sağlar
-Isı Yalıtımı Sağlıklı Yaşam Sunar
-Isı Yalıtımı İlk Yatırım ve İşletme Maliyetlerini Azaltır

Hakkında:
ABS Alçı ve Blok Sanayi A.Ş. 1979 yılında kurulmuş ve ilk yatırımını Bilecik/Bozüyük`de gerçekleştirerek 1982 yılında 67.000 ton/yıl kapasite ile üretime başlamış ve 2008 itibari ile 1.885.000 ton/yıl kapasiteye ulaşmıştır. Günümüz verileri itibariyle ABS`nin üretim ve satışını gerçekleştirdiği ürünlerin % 65`i iç pazarda, % 35`i dış pazarlara sunulmaktadır.

ABS öncesine kadar sadece tamirat amaçlı ve dekoratif malzeme üretiminde kullanılan Alçı; ABS ile yeni bir boyut kazanmış ve türk inşaat sektörü; Alçı Blok, Sıva Alçısı, Saten Perdah Alçısı, Dolgu ve Yapıştırıcı Alçıları gibi yeni ürünler ile tanışmıştır. Yıllar içinde bu ürünler, aranılan inşaat malzemeleri arasında layık olduğu yeri almıştır.

Neden ABS Alçı ?
ABS ALÇI VE BLOK SANAYİ A.Ş.’nin sektördeki kaliteli ürün imajını dikkate alarak, kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak,şirketin kararlı,ekonomik ve dinamik yapısını her geçen gün daha ileriye götürmek ve şirketimize olan güven duygusunu daha da arttırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak temel hedefimizdir.

Misyonumuz:
Müşteri beklentileri doğrultusunda uygun ürünleri; çevre ve insan sağlığına saygılı bir şekilde üretmek, bunun için gerekli AR-GE faaliyetlerini düzenli olarak sürdürmek,teknolojik gelişmeleri yapılacak yeni yatırımlarla desteklemek,iç müşterilerin kişisel gelişimleri için politikalar üretmek,dış müşterilerin pazar koşulları gereği beklentilerini azami olarak karşılamak

Neden Basf:
Tek takım, 112.000’den fazla oyuncu: BASF Grup çalışanları tüm dünya çapında çeşitli bölgelerde her gün birçok başarı hikayesine birlikte imza atıyor. Dünya çapındaki iş ortaklarımız BASF’nin benzersiz ürünlerine güven duyuyor çünkü her daim müşterilerimizin zorlu görevleri için akıllı çözümler bulmaya odaklanıyoruz. Yaratıcılığınızı, tutkunuzu ve bilginizi bizimle paylaşın ve gerçek bir global aktörün sunduğu fırsatlardan yararlanın.

 

İnşaat Alanında Basf:
BASF’de, sadece kimyasal üretmiyoruz – biz kimya yaratıyoruz – 50 yılı aşkın süredir, başarılı ve sürdürülebilir inşaat projeleri için, inşaat endüstrisindeki paydaşlarımızla yakın çalışıyoruz. BASF’nin kimyası ile yapılar, daha dayanıklı olabilir ve bakım için daha az kaynağa ihtiyaç duyar. Kimya aynı zamanda yapılarda, enerji verimliliği sağlayarak çevreyi korumaya yardımcı olur.

150 Yıllık Bir Dev:
BASF, 2015 yılında 150. yılını kutluyor. Creator Space™ – BASF’nin yıldönümüne özel olarak hazırladığı birlikte yaratım programının adı. Yaklaşık iki yıldır bunun için hazırlanıyoruz. Dünya çapında bir çok çalışan ve şirket dışından uzmanlar programın içinde yer alıyor. Ödüllü belgesel film yapımcısı Thomas Grube düşünceleri, korkuları ve umutları hakkında bu kişilerle konuştu. Yandaki film Thomas Grube’nin 150. yıl serüveni hakkındakihislerini ve katılanların tutkusunu gösteriyor.

DİCLE YAPI

GELİN KALİTELİ MALZEMELER KULLANARAK TÜM İNCE VE KABA İNŞAATLARINIZI YAPALIM