GELİN İŞİNİZİN MİMARI OLALIM

İnce İnşaat, Kaba İnşaat, İzolasyon, Çatı Sistemleri, Boyama, Mantolama

ISONEM

Boya & Yalıtım

popüler kategoriler

Dicle Yapı İle Evinizi Güzelleştirin

En kaliteli markalar ile evinizi güzelleştirmek için doğru adrestesiniz. Bütçenize uygun fiyatlarlar Dicle Yapı’da!

dicle yapı

BASF

Kimyasal Ürünler

JOTUN

Boya 

ISONEM

Boya&Yalıtım

ODE

Yalıtım

WEBER

Yapı Malzemeleri

ABS

Alçı & Sıva

ÖNE ÜRÜNLER

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER

KABA İNŞAAT

Henüz iç sıvası tamamlanmamış, aydınlanmaları bitirilmemiş, boyası yapılmamış inşaatını ve geçerlilik işlerini ekibimiz ile birlikte yürütmekteyiz.

ÇATI İŞLERİ

Çatı işleriniz Braas kalitesi altında usta işçiliğimiz ile hassas ve titizlikle yapılmaktadır. Sektöründe önce isimlerinden biri olan Dicle Yapı sizlere en iyi hizmeti sunmak için var.

ALÇI VE SIVAMA

Kaliteli malzemelerin ustalıkla buluştuğu yer olan Dicle Yapı, bünyesinde ABS gibi bir devin ürünlerini bulundurmakta. ABS alçı malzemelerinin kullanıldığı yerlerde hataya yer yok.

MANTOLAMA

Bina ve yapıların İç ve Dış cephe Mantolama sistemleri sayesinde , rutubet , nem ve çeşitli problemleri ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Kaliteli malzemeler ve usta işçiliğimiz ile , Yapılarınızı koruyarak bu işlemi yapıyoruz

DEKORASYON

Dicle Yapı, tüm dekorasyon ve tadilat işlerinizde profesyonel hizmet vermektedir. Deneyimli ve uzman çalışma ekibimiz, talep ve beklentilerinize en uygun çözümleri üreterek konforlu ve rahat yaşam alanlarını hizmetinize sunmaktadır.

İNCE İNŞAAT

Bir yapıda kaba yapıdan sonra gelen ve sıva, boya, badana, yalıtım, temiz ve pis su tesisatı vb. işleri kapsayan ve kaba yapıyı örten uygulamalar ile teslim edilen inşaat yapısıdır.

BOYAMA

Kaliteli Jotun Boyalarımız sayesinde en kısa süre içerisinde iç ve dış cephe boyama işleriniz , temiz ve özenle yapılır. Dicle yapı sizin için var.

İZOLASYON

Sürme izolasyon ile Teras, banyo, temel vs. Islak hacimlerde kesin çözüm sunmaktayız.

İzolasyon

Uygulama

Sürme izolasyon, perde izolasyonu, mebran izolasyonu hizmetlerimiz vardır. Çimento, Bitüm, Akrilik,Poliüretan esaslı malzemeler ile izolasyon uygulamaları yapıyoruz. Perde izolasyon uygulaması ile binaların yapımında zeminden gelen suların betonu ve beton içinde bulunan demirlerin dış etkenlerle ilişkisinin kesilmesini sağlıyoruz.

İç

Dekorasyon

Alçı, boya, mutfak yenileme, banyo yenileme gibi hizmetlerle A’dan Z’ye iç dekorasyon hizmeti sunuyoruz. İç mimarlık ve dekorasyon alanı sürekli yeniliklere açıktır ve yeni tasarım trendleri ortaya çıkmaktadır. Bu yenilikleri yakından takip ederek ve kendi yorumlarımızı da katarak özgün ve yaratıcı tasarımlar hazırlamaktayız. Dicle Yapı; iç mimarlık, peyzaj alanlarında dünya standartlarını yakalamıştır.

Dış

Cephe İşleri

Bina ve yapıların iç ve dış cephe mantolama sistemleri sayesinde; rutubet , nem ve çeşitli problemleri ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Kaliteli malzemeler ve usta işçiliğimiz ile , yapılarınızı koruyarak bu işlemi yapıyoruz. Kaliteli Jotun Boyalarımız sayesinde en kısa süre içerisinde iç ve dış cephe boyama işleriniz , temiz ve özenle yapılır. Dicle yapı sizin için var.

Onarım

Güçlendirme

Yapı kondüsyon etütleri yapılması, betonarme yapı tekniği ile yapı güçlendirmesi, çelik elemanlar ile yapı güçlendirmesi, kompozit sistem ve malzemeler ile yapı güçlendirmesi, karbon Lifli ( CFRP ) sistem ve malzemeler ile yapı güçlendirmesi, cam lifli sistem ve malzemeler ile yapı güçlendirmesi metotları kullanarak yapının güçlendirilmesi sonuçlanana kadar olan hizmetleri kapsar.

DİCLE YAPI

kalite ile

Hizmet Veren Şirket

Firmamız 1993 yılından beri yapı , izolasyon ve dekorasyon konularında hizmet vermektedir.
 
Temelden – çatıya inşaatın her konusuyla ilgili teknolojinin sunduğu avantajlardan da faydalanarak müşterilerimize kaliteli malzeme ve uygulamalarımızla hizmet vermekteyiz.
 
Arkamızda bıraktığımız m2 lerce uygulamalarımız referanslarımızla ortadadır

Dicle Yapı

REFERANSLARIMIZ

ÇIRAĞAN SARAYI
point hotel
Elite Hotel
Esma sultan kasrı
Marmara Hotel
Elite World
Hidiv Kasrı
Metin oktay tesisi
Kasımpaşa stadı

DİCLE YAPI

ANLAŞMALI

BAYİLİKLERİMİZ

İşimizi yaparken en kaliteli firmalarla ortaklık yapıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet vermek için bayiliklerimizi özenle seçiyoruz. Anlaşmalı Bayiliklerimizi inceleyebilirsiniz.

KALİTE VE İNOVASYON

DİCLE YAPI İNŞAAT

1993’den Bugüne Sizin İçin Üretiyoruz.